Opinie

„Chciałabym serdecznie podziękować Jakubowi, Basi i pozostałym muzykom za uprzyjemnienie dnia mojego ślubu. Było znakomicie i odpowiednio. Nawet teściowa nie narzekała.”

  • Agnieszka

z59„Skorzystanie z Państwa usług to był strzał w dziesiątkę, a to, że przygotowali Państwo prawdziwy profesjonalny występ nawet pomimo tego, że nie pozostawiliśmy Państwu wiele czasu, zasługuje na słowa najwyższego uznania. Po tym, jak wycofał się zespół zamówiony przez moją obecną żonę myślałem, że nic już nie uratuje nas przed kompromitacją. Ona zresztą też. Słowa najwyższego uznania! Polecam.”

  • Kamil i Beata

„Mogę polecić zespół Pana Jakuba z przekonaniem, że nie wprowadzam nikogo w błąd, bo dawno nie miałam do czynienia z muzykami tak zaangażowanymi w to, żeby wszystko wyszło jak najlepiej. Na ogół występy w kościołach są postrzegane przez kapele jako zło konieczne, a my zastanawiamy się przede wszystkim nad tym, co pójdzie nie tak, bo o tym, że wszystko skończy się katastrofą jesteśmy przekonani. Tym razem było inaczej i już się cieszę na kolejne spotkanie.”

  • Bogumiła Kozioł

„Bardzo dziękujemy za znakomitą oprawę studniówki. Miny uczniów zaskoczonych, że „nie było disco polo” były bezcenne. Raz na jakiś czas i nauczycielom uda się ich „strollować”.

  • Kamila Sarnicz